Woensdag 14 oktober verwelkomen we u graag, tussen 9.30 en 12 uur, bij de Doet & Ontmoet in het Dorpshuis van Hippolytushoef, Kerkhofsteeg 2, 1777 CC Hippolytushoef.
Deze ochtend staat in het teken van de spelletjes! Maar natuurlijk kunt u ook binnen lopen voor een kopje koffie, een spel, iets creatiefs, om een praatje te maken of met een vraag.
De bijeenkomsten worden door de bezoekers zelf ingevuld en iedereen kiest zelf wat te doen en met wie, afhankelijk van wat eenieder wil en kan. Meedoen en andere ontmoeten, dat is waar Doet & Ontmoet voor staat!
Bij de Doet & Ontmoet wordt ontmoeting georganiseerd. Dit is namelijk niet voor iedereen vanzelfsprekend, maar wel heel belangrijk in het welbevinden.
Ook is er elke dinsdagochtend van 9.30 uur tot 12.00 uur Doet & Ontmoet in de recreatiezaal van Parkzicht.
Wilt u meer weten over Doet & Ontmoet? Neem dan contact op met Wonen Plus Welzijn:
Voor dorpshuis Hippolytushoef en Parkzicht:
Servicepunt Hippolytushoef
Parkzicht 11
1777 BC Hippolytushoef
Tel.: 0227-591570 Bereikbaar: ma t/m vrij 9:00 -12:00 uur
Mail: wieringen@wonenpluswelzijn.nl